מיקרוסקופים למעבדות

כבר מאות שנים שמיקרוסקופים מהווים חלק בלתי נפרד מהתפתחויות מדעיות ומחזית הקידמה הטכנולוגית בשדות רבים. הם שיחקו תפקיד משמעותי בתגליות פורצות דרך כמו זיהוי המיקרואורגניזמים והכרת המבנה התאי ושימשו לביצוע מחקרים רפואיים חיוניים למערך הרפואה המודרנית ולפיתוח שיטות טיפול חדשניות. למעשה, ללא מכשור אופטי מתאים, לא ניתן להגיע כלל להישגים משמעותיים בעולמות המחקר, הפיתוח, הייצור והבקרה.

לאלו מטרות משמש המיקרוסקופ?

מטרתו הבסיסית של המיקרוסקופ היא להוות מכשיר אופטי המשמש להגדלה ויזואלית של עצמים קטנים או זעירים, כדי שאלו יהיו ניתנים לבחינה ולניתוח באמצעות העין האנושית או כלים טכנולוגיים שונים. סקירה רוחבית מלמדת כי היעזרות במכשירים אופטיים באיכות גבוהה מייעלת במידה ניכרת תהליכי מחקר ופיתוח, בקרת איכות ואף אבחון תקלות, גם בתעשיית המזון, גם בחברות הפרמצבטיקה, גם במכונים ביולוגיים וביוטכנולוגיים, גם במפעלים כימיים, גם במעבדות פורנזיות וגם בתעשיית האלקטרוניקה.

סוגים שונים של מיקרוסקופים מותאמים באופן ספציפי וייעודי לשימושים מסוימים. השימושים המגוונים מתחילים בבחינת תרכובות כימיות של תרופות, ממשיכים בניתוח מבנים של אבני חן ומגיעים עד דיוק ביצוע של הלחמות ברכיבים אלקטרוניים זעירים. כמובן שניתן להשיג באמצעותם גם מטרות חינוכיות עבור סטודנטים או תלמידי בתי ספר.

מיקרוסקופ אישי נייד

אלו מיקרוסקופים אנו מציעים לכם?

אצלנו תוכלו להשיג מיקרוסקופים במודלים שונים המותאמים לשילוב במגוון תעשיות ומכוני מחקר. הוספת פיצ'רים משוכללים למנגנון האופטי הבסיסי תשדרג משמעותית את חוויית המשתמש ותייעל את עבודתם של צוותי המחקר והפיתוח. ביניהם תוכלו למצוא את היכולת של ראש המיקרוסקופ להסתובב ב-360 מעלות כדי לאפשר נוחות מרבית ולמנוע את הסרבול הכרוך בהעברת דגימות מצד לצד. מערך חזותי הכולל עיניות נשלפות עם דרגות הגדלה משתנות, כפתור זום ייעודי ומנגנון שליטה בפוקוס יפיק עבורכם את התמונה המדויקת ביותר ברזולוציה גבוהה ובתצוגה מפורטת וברורה. המכשור הדו-עיני שלנו יקל על התבוננות ממושכת בממצאים ויצמצם את התעייפות העיניים של העובדים.

הקטלוג שלנו כולל מנעד רחב של דגמים בהתאם לייעודם הספציפי: מיקרוסקופ דיגיטלי, מואר באמצעות מנורת הלוגן שמספקת תאורה עוצמתית ואחידה, כולל תוכנה מובנית לניתוח נתונים, היבט שיכול לחסוך שעות עבודה ולפשט את תהליך העיבוד של מסות נתונים. מיקרוסקופ ביולוגי, מואר בתאורת הלוגן או פלורוסנט לבחירתכם, מגיע עם פלטפורמה להנחת עצמים ודוגמיות עם מנגנון הגבהה והנמכה מכני, אליה מצורפים קליפסים מתאימים שמשמשים להצמדת הדוגמיות לפלטפורמה באופן שימנע תזוזה בלתי רצויה. תוכלו לבחור במיקרוסקופ אישי נייד, המואר באמצעות תאורת LED מתקדמת וחסכונית בחשמל, שמגיע עם מסך LCD קומפקטי דמוי צג של מצלמת וידאו דיגיטלית ומאפשר הגדלה עד פי 1,200. לחילופין, תמצאו אצלנו מיקרוסקופים עם צגי מחשב גדולים שמראים את הממצאים בתצוגת LCD נוחה המותאמת לצוותים מרובי משתתפים.

מיקרוסקופים למעבדה

חברת "שירטרוניקס" מציעה לכם דגמים שונים של סטנדים המיועדים למיקרוסקופים, כאשר המעמד בנוי מבסיס כבד וחזק שמספק יציבות ומונע תזוזות פתאומיות ומזרוע המאפשרת כוונון של זווית ההסתכלות באמצעות אחיזה נוחה ותפעול פשוט. המיקרוסקופים הרגישים יכולים להגיע עם תיבות עץ או מזוודות אלומיניום ייעודית שמוודאות את שמירתו של המוצר יקר הערך מפני פגיעות ונזקים מכניים, שעלולים לפגוע בפעילותו ואף להשבית אותו לחלוטין.