מונה חלקיקים

מונה חלקיקים

תנאי בסיסי לפעילותם של חברות תרופות, מכשור רפואי, אלקטרוניקה ותעשייה הוא שמירה על סביבה נקיה. קביעת רמת חלקיקים מתבצעת על ידי מונה חלקיקים.

שולחן אנטי סטטי

שולחנות אנטי סטטיים

שולחנות אנטי סטטיים – ציוד חובה לקיום תנאים סטריליים במפעלי ייצור, מעבדות מחקר ותעשיות אלקטרוניקה. שולחנות מחומרים איכותיים, עמידים לאורך זמן ומעוצבים באופן ארגונומי.

עגלות מעבדה

עגלות מעבדה

עגלות למעבדה לשינוע מכשור אלקטרוני, חומרים כימיים, רכיבים אלקטרוניים, ציוד טכני חומרי גלם, תוצרים מוגמרים וחפצים שימושיים אחרים.

מטלית פוליאסטר

מטליות לחדרים נקיים

מטליות חדרים נקיים ממלאות תפקיד מכריע בשמירה על הסטנדרטים הגבוהים של ניקיון והיגיינה בסביבות רגישות כגון אוהלים או חדרים נקיים, מעבדות ומתקני ייצור שונים.

ארקליות

ארקליות

ארקליות – פתרון אחסון יעיל לשימוש בתעשיית האלקטרוניקה, מעבדות, מפעלי ייצור ומרכזים לוגיסטיים. תוכלו לבחור בין מגוון ארקליות עם מכסה וללא.

מנדף כימי

מנדף כימי

מנדף כימי – קו הגנה בשמירה על העובדים במעבדות ובחדרים נקיים מפני אדים רעילים, חומרים חומציים ותרכובות לא יציבות. מנדף כימי הינו מוצר הכרחי בתעשייה.

תנור למעבדה

תנור למעבדה

תנור למעבדה מספק סביבות חימום מבוקרות המצריכות טמפרטורות גבוהות ותגובות כימיות. תנורים למעבדות משמשים בענפי המזון, התרופות, הכימיקלים והאלקטרוניקה.

מיקרוסקופ למעבדות

מיקרוסקופים למעבדות

מיקרוסקופים מותאמים באופן ספציפי וייעודי לשימושים מסוימים – תרכובות כימיות של תרופות, בניתוח מבנים של אבני חן והלחמות ברכיבים אלקטרוניים זעירים ועוד.

מנדף מעבדה

מנדף מעבדה

מנדף כימי למעבדה – מתקן אטום ומבודד המכיל גזים ואדים שנפלטים בתהליכים כימיים. המנדף מתוכנן כמתקן אוורור משוכלל ופועל באמצעות מפוח ללחץ שלילי.

מכונות ל SMT

מכונות SMT

טכנולוגיית SMT – התקנת רכיבים חשמליים על לוחות מעגלים מודפסים. מכונות SMT ממקמות את הרכיבים האלקטרוניים על מעגלים חשמליים בצורה מדויקת.

ציוד למעבדות אלקטרוניקה

ציוד למעבדות אלקטרוניקה

תכנון והרכבת לוחות מעגלים חדשניים, תיקון מערכות אלקטרוניות מורכבות, ביצוע מחקרי מעבדה – ציוד אלקטרוניקה מקצועי ואמין חיוני להשגת התוצאות הרצויות.

זר זיכרון בעוטף עזה

צוות שירטרוניקס בקטיף בעוטף עזה

צוות חברת "שירטרוניקס" ביום עזרה בקטיף במושב ישע 5 ק"מ מהגבול בעוטף עזה. לאחר מכן נסענו לאזור רעים היכן שהייתה מסיבת נובה הנחת זר זיכרון.

תחנת הלחמה משולבת

תחנת הלחמה משולבת היא פלטפורמת ציוד המשמשת להלחמה של רכיבים באלקטרוניקה וחשמל. התחנה מורכבת ממספר מכשירים כדי לספק ביצוע איכותי.

משטחי דריכה ארגונומיים

משטחי דריכה ארגונומיים

משטחי דריכה ארגונומיים למפעלי תעשייה, חדרים נקיים, מעבדות, בתי חולים ועוד. משטחי דריכה לשמירה על יציבות ושיווי משקל במהלך עבודה מותאמים לסביבת העבודה.

ארונות בטיחות למעבדה

ארונות בטיחות למעבדה – פתרונות אחסון איכותיים למעבדות לעבודת חקר בטוחה ומבוקרת תוך הפחתת סכנות פוטנציאליות לציוד, דגימות ומכשור ומניעת דליפות.

תאי אקלים לתעשייה

תאי אקלים למעבדה או לתעשייה

תאי סביבה תעשייתיים, הידועים גם בשם תאי בדיקות סביבתיות או תאי אקלים, הם מתקנים מיוחדים המשמשים מעבדות מו"פ או מפעלי ייצור בענפים תעשייה שונים

קטר אנטי סטטי

קטר אנטי סטטי

קטר אנטי סטטי מונע הצטברות ופריקה של חשמל סטטי ומבצע חיתוך ועיבוד מתכת ברמת דיוק גבוהה ביותר תוך כדי מניעה מחשמל סטטי לפגוע ברכיבים אלקטרוניים.

שאיבת עשן למלחמים

שאיבת עשן למלחמים

בעת הלחמה משתחררים אדים ועשן ומהווים מקור זיהום מסוכן. חשוב להסיר אותם ביעילות בסביבת העבודה על ידי שימוש במערכת שאיבה איכותית לעמדות הלחמה.

תנורים תעשייתיים

תנורים תעשייתיים

תנור תעשייתי נמצא בשימוש במפעלים ומעבדות ליצירת טמפרטורות גבוהות הנדרשות לעיבוד וציפוי מגוון חומרי הגלם, כגון מתכות, זכוכית ורכיבים אלקטרוניים.

מה מותר ומה אסור בחדרים נקיים

מה מותר ומה אסור בחדר נקי?

עובדים הנכנסים אל חדרים נקיים חייבים לציית בקפדנות לסדרת הנחיות אשר מגדירות את כל ההתנהגויות המותרות והאסורות בחדר נקי כדי לשלוט ברמת הניקיון של החדר.

הקמת מפעל בשדרות

פרויקט במפעל בשדרות

חברת "שירטרוניקס" סיפקה פתרונות עבור מפעל בשדרות – ריצוף אנטי סטטי, עמדות עבודה, שולחנות טכנאי, עמדות הלחמה, ריהוט מלא, כיסאות אנטי סטטיים ועוד.

אוהל נקי למפעל

חברת שירטרוניקס ייצרה והקימה חופה נקייה המהווה פתרון יעיל מאוד ומשלבת ויניל גמיש עם פאות HPL קשיחות עבור מפעל "היירסטטיקס" שנמצא בשדרות.

שטיח דביק

שטיחים דביקים

שטיחים דביקים עבור חדרים נקיים, מציעים מערכת בקרה על חלקיקים מזהמים עבור חללים שמצריכים סביבה נטולת לכלוך, תוך כדי צמצום ההשקעה בתחזוקה וניקיון ויצירת חסכון כספי.

ציוד הלחמה אלקטרוניקה

מלחם אלקטרוניקה

תפקידו של ראש המלחם הוא להעביר חום מגוף החימום. חלקו הפנימי עשוי נחושת והוא פועל כמוליך תרמי. הנחושת מצופה בשכבת ברזל שמגנה עליה ובציפוי כרום-ניקל השומר על ראש המלחם מנזקי התלחים.

תחנת הלחמה

איך לבחור תחנת הלחמה?

תחנת הלחמה הינו מכשיר מולטי פונקציונלי להלחמת הרכבים אלקטרוניים, אשר מיועד לעוסקים בתחומי הנדסת החשמל והאלקטרוניקה, ומשמש לצרכים מקצועיים במעבדות ובמפעלים.

ריהוט אנטי סטטי

ריהוט אנטי סטטי

היעדרות של חשמל סטטי הוא תנאי הכרחי לפעילות תקינה של מעבדה. כדי למנוע היווצרות של חשמל סטטי, יש להגן על חלל החדר הנקי באמצעות ריהוט אנטי סטטי, הכולל משטחים וכסאות מעבדה.

תקרה לחדרים נקיים

תקרה לחדרים נקיים

משקל התקרה, הקונסטרוקציה שעליה היא יושבת וגם שילוב של מערכות נוספות במבנה התקרה, מהווים היבט נוסף, אשר משחק תפקיד חשוב בתהליך ההחלטות ובתכנון התקרה.

קירות, חלונות, דלתות ותאי מעבר לחדרים נקיים

הקמה ובינוי של חדרים נקיים לתעשיית האלקטרוניקה, פרמצבטיקה, מעבדות ומפעלים – קירות חדר נקי, דלתות HPL, תאי מעבר לחדרים נקיים, חלונות צפייה ועוד.

דסיקטורים

דסיקטורים – סוגים ושימושים

ארונות דיסקטורים שומרים על מוצרים או חומרים רגישים ללחות, כגון תמיסות או אבקות, ריאגנטים, מוצרי מעבדה או רכיבים אלקטרוניים, תוך כדי ייבוש הפריטים המאוחסנים ומניעת חדירת הלחות וחלקיקי האבק מהאוויר.

כסא מעבדה אנטי סטטי

כסא מעבדה אנטי סטטי

כסאות אנטי סטטיים תוכננו במיוחד כדי להגן על העובדים במעבדות ובחדרים נקיים מפני בעיות פריקה אלקטרוסטטית עם תמיכה ארגונומית מקסימאלית לעובדים בישיבה או בעמידה.